Літопис закладу дошкільної освіти № 263

Заклад дошкільної освіти №263 широко розкрив свої двері, зустрічаючи малюків, 29 грудня 1963 року. І ось вже більше 53 років тут не замовкають дитячі веселі голоси. Це був один з декількох дитячих садків Харківського заводу транспортного машинобудування ім. Малишева. Знаходився в підпорядкуванні підприємства до 16 лютого 1994 року. Дитячий садок будувався для дітей, чиї батьки працювали на заводі. Першим завідувачем дошкільного закладу стала Скидан Марія Степанівна.

/Files/images/Бондаренко В.І,завідувач 1973-1994.jpg

1994 року Валентина Іванівна передала свої повноваження молодій завідуючій Червоній Зінаїді Василівні. За час її роботи впроваджувалися нові методики і технології в навчально- виховній роботі: методики Н.Н. Ефименко і Нікітіна. У дошкільній установі була обладнана кімната для практичних зайнятть з дітьми з правил дорожнього руху і безпеки життєдіяльності дітей та кімната "Світлиця" для вивчення традицій і побуту українського народу. Під її керівництвом в 1994 році дитячий сад було передано в міський відділ освіти. Для колег вона досі залишилася добрим другом і наставником.

/Files/images/Червона З.В.jpg

У 2011 році керівництво дитячим садком прийняла Мкртичян Гоара Григорівна. Для Гоари Григорівни дитячий садок став другим будинком, адже до вступу на посаду завідувача вона 18 років відпрацювала з дітьми, віддаючи себе улюбленій справі, завжди творчо підходила до роботи. Зберігши традиції, крокуючи в ногу з часом, Гоара Григорівна підтримує імідж установи. Керівництво Гоари Григорівни вдихнуло в колектив нову силу для подальшого розвитку та вдосконалення.

/Files/images/1Гоара Григорьевна.jpg

29 грудня 2018 року наш заклад дошкільної освіти відсвяткував ювілей, 55 років! Силами колективу пройшов святковий вечір.

Останніми роками в дитячому саду працює багато висококваліфікованих педагогів. Вони продовжують традиції закладу і пишуть свої сторінки в історію дитячого садка № 263.

Колектив бере активну участь в районних,міських та обласних заходах,таких як "Вихователь року"; "Кращий вихователь Харківщини", впроваджує нові розробки в області освіти,фестиваль "Добрих практик", досягає добрих результатів з підготовки дітей до школи. І це не випадково. Сучасні умови вимагають від керівника і колективу шукати нові форми, нестандартні рішення, які повною мірою могли б врахувати особливості виховно-освітнього середовища, запити і потреби батьків і інших соціальних партнерів дошкільної установи.

Сьогодні наш дитячий садок це згуртований колектив - єдність несхожих, де кожен фахівець унікальна особа, що творить, думає, переживає. Це теплий будинок, де панує сімейна обстановка, де діти грають, слухають казки, займаються, працюють, спілкуються.

Дошкільний заклад пишається своїми досвідченими працівниками, професіоналами своєї справи, які віддані своїй роботі : вихователі: Лепеха Олександра Павлівна., Кухтова Ніна Григорівна.,Бризіцка Людмила Василівна. Вони створювали і створюють історію дитячого саду. Ми з вдячністю згадуємо і своїх колег, які сьогодні знаходяться на заслуженому відпочинку, віддавши свою любов і серце дітям, заклавши традиції дитячого садка. Це Бондаренко Валентина Іванівна, Нестеренко Валентина Миколаївна., Івановська Олена Іванівна., Коструб Євгенія Іванівна, Гордєєва Тетяна Семенівна, Гроза Лідія Миколаївна.

Наш заклад дошкільної освіти виховує своїх молодих фахівців.Співробітники які прийшли у наш заклад за покликом душі працювати помічниками вихователів тепер стали молодими педагогами.Це Титаренко Людмила Сергіївна, Григоренко Наталія Сергіївна.

Рік за роком стає кращим наш дитячий садок.

І немає відбою від тих, що бажають привести сюди свою дитину. Ми вдячні батькам за надану довіру. Нам легко йти разом по дорозі виховання підростаючого покоління.