Протягом 2017-2018 навчального року колектив закладу дошкільної освіти № 263 приймав участь у районних методичних об’єднаннях.

На базі нашого закладу у березні 2018 року проходило методичне об`єднання для вихователів закладів дошкільної освіти Слобідського району за темою: «Виховання паростків моральності у дітей раннього дошкільного віку засобами українського дитячого фольклору» Вихователь нашого закладу Яковлєва К.О. показала інтегроване заняття «Українські народні страви» з патріотичного виховання дітей засобами українського дитячого фольклору.

Вихователі Ахтирко О.В. та Яковлєва К.О. відвідали у листопаді методичне об'єднання на базі ЗДО № 300 для вихователів груп середнього віку, переглянули заняття з розділу «Дитина у природному довкіллі» з використанням ТРВЗ. У грудні 2017 року на базі ЗДО №112 відвідала методоб`єднання вихователь Ахтирко О.В. а також на базі ЗДО № 296 відвідала методоб`єднання вихователь Титаренко Л.С. На базі ЗДО № 300 для вихователів груп середнього віку у березні проходило методоб`єднання по ТРВЗ яке відвідала вихователь Бризіцька Л.В. У квітні методоб`єднання проходило на базі ЗДО №266 для вихователів молодшого віку яке відвідала вихователь Кравчук О.М.

Музичний керівник закладу Маслій Н.В. відвідала у вересні 2017 методичне об`єднання для музкерівників на базі ЗДО №114, у лютому на базі ЗДО № 289 та у березні на базі ЗДО №362