/Files/images/2018/IMG_0119.jpg

АХТИРКО ОКСАНА ВАСИЛІВНА. Практичний психолог.

Має вищу педагогічну освіту за відповідною спеціальністю, кваліфікаційну категорію „спеціаліст другої категорії ”, педагогічний стаж роботи –11 років, з них на даній посаді – 3 роки.

В закладі дошкільної освіти працює практичний психолог Ахтирко О.В., яка проводить планомірну систематичну роботу. Відповідно до листа Міністерства освіти та науки України від 27.08.2000 №1/9-352 та Положення про психологічний кабінет формується зміст роботи практичного психолога в трьох напрямках:

- з дітьми;

- з педагогічним колективом:

- з батьками.

Діяльність психологічної служби в групах молодшого і старшого дошкільного віку включає діагностичну, розвивальну та корекційну роботу. З дітьми молодшого дошкільного віку робота спрямована на визначення відповідних психологічних умов для нормального самопочуття дитини в закладі дошкільної освіти, на надання індивідуальної допомоги дезадаптаційним дітям, та виявлення емоційного ставлення до дітей, дорослих.

З дітьми молодшого та старшого дошкільного віку проводиться робота по визначенню пізнавальних можливостей дітей з метою забезпечення відповідності розвитку дитини.

/Files/images/novini/IMG_8408.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 196