/Files/images/1282024672_dlya-vas-batki.jpg

Ми разом з Вами зацікавлені в тому, щоб відвідування дитиною дитячого садка було комфортним і корисним. Тому просимо Вас дотримуватися наступних правил:

Запізнення - завжди стрес для дорослих і дітей. Будь ласка, приходьте вчасно!
Проводжайте дитину до майданчика та передавайте особисто в руки педагогам.
Ідучи додому обов'язково повідомте про це вихователя.
Якщо у вашої дитини поганий настрій, обговоріть її стан з педагогом.
Допоможіть своїй дитині вранці роздягнутися, акуратно скласти речі в шафу.Прослідкуйте, щоб дитина завжди була чистою, акуратною та по сезону одягненою.
Прослідкуйте, щоб у дитини були чисті та коротко підстрижені нігті.
Дайте дитині із собою носовичок.
У шафі дитини повинний бути завжди запасний одяг для групи. Восени та навесні просимо приносити запасний верхній одяг і взуття для прогулянок.
Щоб запобігти втраті або обміну речей позначте білизну, одяг і взуття ваших дітей.
Прослідкуйте, щоб в кишенях дитини не було гострих, ріжучих предметів.
Не давайте дитині з собою жувальну гумку, солодощів тощо.
Якщо ви не змогли вирішити будь - яке питання з педагогами, ви можете звернутися до вихователя-методиста, завідувача, старшої медсестри.
Конфліктні та спірні ситуації у нас прийнято вирішувати за відсутності дітей.
Протягом року буде багато свят, розваг, виставок, які стануть незабутніми подіями в житті вашої дитини, тож візьміть в них активну участь.

Дякуємо Вам за те, що розумієте нас.