Правила прийому дітей до закладу дошкільної освіти

Прийом дітей в дошкільні заклади здійснюється відповідно до ст. 14 Закону України «Про дошкільну освіту», «Положення про заклад дошкільної освіти», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 .03.2003 № 305 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2021 р. № 86), основних положень Статуту закладу дошкільної освіти

Зарахування дітей до закладу дошкільної освіти здійснюється керівником закладу протягом календарного року на вільні місця у порядку черговості надходження заяв про зарахування.

Зарахування дитини здійснюється згідно з відповідним наказом керівника закладу дошкільної освіти.

Заява про зарахування подається особисто одним із батьків або іншим законним представником дитини.

До заяви про зарахування дитини до закладу дошкільної освіти додаються:

· копія свідоцтва про народження дитини;

· медична довідка, видана відповідно до статті 15 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб”, разом з висновком про те, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти.

· Для зарахування дитини з інвалідністю до закладу дошкільної освіти до заяви про зарахування додаються:

· копія медичного висновку про дитину з інвалідністю віком до
18 років, виданого лікарсько-консультативною комісією закладу охорони здоров’я, або копія посвідчення особи, яка одержує державну соціальну допомогу відповідно до Закону України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю;

· копія індивідуальної програми реабілітації дитини з інвалідністю.