Цікаві дихальні вправи

Дихальна вправа для дітей 5-6 років

Дихальні ігри та вправи

Регуляція дихання

Вправи на зниження стресових переживань, емоційне розвантаження

Вправа кулька. Зняття тривоги

Техніки, що допомагають зняти зайву напругу емоційно розвантажитися

Пальчикова гра "Ми листочки"

Сміх - це енергія життя

Пальчикова гра "Горобчики"

Дихальні техніки для знаття напруги та надмірного хвилювання

Дихальні вправи

Медитація для зменшення тривоги

Корисні чат-боти в Telegram:

• @FastAid_bot– бот з алгоритмом першої допомоги. Пояснить, що робити, якщо ви не знаєте / не пам’ятаєте алгоритмів дій при інфаркті, інсульті, зупинці серця, а також інші поради першої медичної допомоги.
  • @Hotovyi_do_vsioho_bot– як діяти в кризовій ситуації, медична допомога, ліки та інше.
  • Лікар на війні:@doctor_at_war_bot.Інструкція.
  • @saveua_bot– цей бот зв’язує тих, кому необхідна допомога, і тих, хто може її надати: прихисток, транспорт, їжу, медикаменти, тощо. Вкажіть де ви знаходитесь, чого потребуєте, або де можете допомогти.
  • @nampodorozi_bot– цей бот допомагає з автівками українцям та українкам, яким нема чим їхати, знайти один одного.
  • @VolunteersHotlineBot– цей бот створений для допомоги військовим та населенню України. Гаряча лінія для волонтерів, де можна запропонувати свою допомогу або отримати її.
  • @turbotnyk_bot– бот допомагає українським переселенцям отримати тимчасову домівку та необхідні речі у ЦНАПах, що працюють як пункти турботи.
  • Чатботдля повідомлення про пересування ворожої техніки. Створений Службою безпеки України. Бот отримує та передає інформацію на відповідні штаби реагування. У разі перебоїв в роботі бота, прохання надсилати інформацію в особисті повідомлення телеграм-акаунту@stop_russian_war.
  • @evorog_bot– для повідомлення про пересування ворожої техніки (надсилати фото).
  • Шось летить– для оперативного повідомлення ворожої техніки в небі.
  • Telegram-ботпсихологічної підтримки.
  • @dytyna_ne_sama_bot– бот для допомоги дітям.
  • @poshukditei_bot– бот для пошуку дітей, які зникли або з якими втрачено зав’язок.
  • @Family_Search_bot– бот для пошуку зниклих під час війни «Знайди рідних».

Контакти психологічної допомоги:

• Психологічний центр «Дах» надає безкоштовну підтримку після заповненняформи.
  • Онлайн-платформа «Розкажи мені» цілодобово надає безкоштовну психологічну допомогу після заявки, яку можна залишити на сайті.
  • Лікар-психіатр Антонова Олена Юріївна, Павлівка, Відділення кризових станів, Київ: 0 (99) 039 17 24.
  • «Розірви коло» (@rozirvy_kolo), +38 0800 500 335 або 116 123.
  • yaryna.vyshenska@gmail.com; @yaryna_vyshnya.
  • Mindly–психологічна допомога українцям, що постраждали у війні.
  • Кризові психологічніконсультаціїонлайн.
  • Проєкт психологічної підтримки «ПОРУЧ».
  • teplo.app– безоплатна психологічна консультація.
  • Teenergizer– психологічні консультації для підлітків.

Зв'язатися з практичним психологом:

тел.7258418

dnz263@kharkivosvita.net.ua