Колектив закладу дошкільної освіти очолює директор Мкртичян Гоарік Гришаєвна має вищу педагогічну освіту, педагогічний стаж роботи 25 років. На посаді директора працює з липня 2011 року.

Вихователь – методист Кішко Марія Олексіївна, має вищу педагогічну освіту. На посаді вихователя – методиста працює з жовтня 2019 року.

Педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом заклад дошкільної освіти забезпечений повністю.

Колектив закладу складає 36 працівників, із них :

Педагогічних - 13

Обслуговуючого персоналу - 23

Склад педагогічних кадрів на 2020-2021 навчальний рік :

Директор ЗДО;

- вихователь-методист;

- практичний психолог;

- музичний керівник;

- вихователі -10.

Якісний склад педагогічних працівників

Кількість педагогічних працівниківМають освітуМають категоріюМають званняКількість пенсіонерів
вищубазову вищусередню спеціальнунавчаютьсязагально середнявищуІІІспеціалістстарший виховательвихователь-методист
1310-31-3213-33

Педагогічний колектив постійно працює над підвищенням якості та ефективності освітнього процесу, удосконаленням професійної майстерності педагогів. Всі педагоги закладу протягом навчального року брали актину участь у заходах, які були організовані районним управлінням освіти. Протягом 2019-2020 навчального року колектив закладу дошкільної освіти №263 приймав участь у районних методичних об’єднаннях, семінарах, виставках.

Вихователь-початківець Григоренко Н.С. приймала участь у фестивалі «Добрих практик» освітян Харківщини «Дошкільна освіта» 2020, яка представила роботу з власного досвіду – «Не традиційні підходи з розвитку мовлення дітей раннього віку».

Вихователь-методист Кішко М.О. відвідувала методичне об’єднання для вихователів старших груп на базі ЗДО №348.

Вихователі-початківці Титаренко Л.М. та Григоренко Н.С постійно відвідували методичні об’єднання для вихователів дітей груп раннього віку.

У лютому 2020 року відбувся науковий вебінар «Калейдоскоп психологічних практик» для психологів, який відвідала наш практикуючий психолог Борисенко А.К.

На базі нашого закладу в листопаді 2019 року було проведено методичне об’єднання «Інтерактивні технології у роботі з розвитку мовлення дітей дошкільного віку» для вихователів груп дітей старшого дошкільного віку. Лепеха О.П. – вихователь нашого закладу провела заняття на тему «Інсценування казки Ріпка».

Відповідно до розробленого плану на початку 2019-2020 н. р. вихователем-методистом Волощук Н.В. у ЗДО було продовжено роботу за програмою М.М.Єфименка «Казкова фізкультура» та роботу з «ЛЕГО-конструювання».

Результати аналізу проведених методичних заходів показують, що більшість із них носили науково-методичний і пізнавальний характер, сприяли підвищенню професійної компетентності педагогів, покращенню якості володіння традиційними та інтерактивними формами й методами роботи, впровадження в роботу вимог Освітньої програми для дітей від 2 до 7 років «Дитина».

Враховуючи зазначене вище, методична робота в закладі дошкільної освіти здійснювалась на достатньому рівні.

Кiлькiсть переглядiв: 2083