Головною метою психологічної служби в ЗДО № 263 є:

1.Приорітетним завданням закладу освіти є збереження і зміцнення психічного здоров'я всіх учасників освітнього процесу.

2. Систематична робота над підвищенням інтелектуального та мовленнєвого розвитку дітей, виховання моральних якостей у дітей.

3.Здійснення психологічного забезпечення та супроводу інклюзивного навчання дітей з особливими освітніми потребами.Консультативна і просвітницька робота з батьками.

4. Здійснення психологічної підтримки здобувачам освіти з числа внутрішньопереміщених осіб,зокрема тих, хто виїхав за кордон..

5. Індивідуальна робота з дітьми при визначенні певних психологічних проблем у розвитку та поведінці.

6. Запровадження просвітницько-профілактичних заходів з питань комплексної сексуальної освіти.

7. Підвищення психологічної культури та компетентності педагогічного колективу та батьків.

8. Охорона психічного здоров'я дітей та педагогічних працівників шляхом надання своєчасної психологічної допомоги.

9. Забезпечення прав і свобод дітей, створення безпечного середовища в закладі освіти.